autor: Paweł Prus

Koniec roku dla sklepów stacjonarnych i internetowych to z pewnością najlepszy okres w roku. Tradycja związana z obdarowywaniem bliskich prezentami sprawia, że w tym okresie wydajemy znacznie więcej niż w innych miesiącach roku. Szukamy prawdziwych promocji i kodów rabatowych aby kupić dobrej jakości produkty, znanych i cenionych marek w korzystnych cenach. Wysoki poziom życia Polaków sprawił, że staramy się kupić prezenty wysokiej jakości znanych i topowych marek. Przyzwyczajeni do towarów wysokiej jakości szukamy ich na wyprzedażach i promocjach.

Oszczędzanie z kodami rabatowymi

Najczęściej odwiedzane są sklepy, które zachęcają w różny sposób swoich klientów do zakupów. Są wśród nich takie, które wysyłają kody zniżkowe na adresy e-mail, organizują wyprzedaże i specjalne promocje. Dla nowych klientów proponują 10 % zniżkę na pierwsze zakupy po zapisaniu się do klubu lub firmowego newslettera. Możemy także otrzymać dodatkowe rabaty, darmową przesyłkę lub dłuższy czas na zwrot towaru. Większość sklepów proponuje zainstalowanie firmowej aplikacji, dzięki której wszystkie zakupy są rejestrowane i nagradzane dodatkowymi promocjami. Od Black Friday w listopadzie do końca grudnia z pewnością trwa zakupowe szaleństwo. Kończy się ono w styczniu, kiedy klienci chcą trochę zaoszczędzić.

Wówczas sklepy prześcigają się w proponowaniu nowym i stałym klientom specjalnych kodów rabatowych, promocji i wyprzedaży ubrań, butów, elementów wystroju wnętrz czy sprzętu elektronicznego i AGD. W Internecie wyprzedawane są końcówki kolekcji lub odzież zimowa po atrakcyjnych cenach, zdecydowanie niższych niż jeszcze kilka tygodni wcześniej. Magazynowanie towaru jest drogie i nieopłacalne, dlatego właściciele sklepów chcą maksymalnie zmniejszyć ilość produktów i go wyprzedać.  Potrzebują bowiem miejsca na nowe wiosenne kolekcje. W sklepach stacjonarnych pojawiają się także klienci, którzy na gwiazdkę otrzymali karty podarunkowe. W styczniu jest ich zdecydowanie najwięcej.

Korzystanie z kodów rabatowych i promocji

Dzięki nim obdarowani mogą kupić to co chcą, co im się podoba lub czego potrzebują. Nie ma wówczas ryzyka, że otrzymają nietrafiony prezent, z którym nie wiadomo co zrobić. Dlatego karty podarunkowe, które można kupić niemal w każdym większym sklepie sprawdzają się doskonale. Korzystając z karty można dokonywać zakupów stacjonarnie i on-line. Kupowanie w ten sposób jest wygodne i szybkie. W koszyku oprócz kodu z karty podarunkowej można także skorzystać z kuponów rabatowych, wyprzedaży i promocji. W ten sposób kupujemy więcej za mniej i sporo oszczędzamy. Posiadając kartę podarunkową możemy pozwolić sobie na zakup wymarzonej rzeczy, która do tej pory była poza naszym zasięgiem. Dlatego karty podarunkowe cieszą się w ostatnich latach dużym zainteresowaniem.

Pierwszy połóż łapę na najnowszych promocjach!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Błąd. Proszę spróbuj ponownie.

Przeczytałem i akceptuje politykę prywatności