SklepDlaOgrodu

Punkty na nagrody!

Dołącz do programu lojalnościowego, zbieraj punkty i wymieniaj na wyjątkowe nagrody. Wybieraj spośród produktów do pielęgnacji ogrodu, roślin, nasion i narzędzi. Zobacz co przygotowaliśmy w promocji!
kupon ważny do 31.12.2029

Rabat 20 zł

Zniżka na zakupy za min. 200 zł za zapis do newslettera. Odbierz kupon i wykorzystaj go w dowolnym momencie. Zamawiaj produkty do pielęgnacji ogrodu, rośliny, nasiona, narzędzia w niższej cenie. Dołącz już dziś i oszczędzaj na zakupach!
kupon ważny do 31.12.2029

Rabat 11%

Promocja dla klientów VIP. VIPem zostaje się po wykonaniu zakupów (łącznie) na kwotę min 1500 zł. 11% rabatu dla klientów VIP - dożywotnio na cały asortyment. Zamawiaj produkty do pielęgnacji ogrodu, rośliny, nasiona i narzędzia w promocyjnych cenach....
kupon ważny do 31.12.2029

Specjalne prezenty!

Gratisy przy zamówieniach już od 100 zł. Zamów produkty do pielęgnacji ogrodu, rośliny, nasiona, narzędzia lub inne produkty i odbierz dopasowane prezenty. Wejdź i zobacz co mamy dla ciebie!
kupon ważny do 31.12.2029

Zniżka 5%

Z kartą dużej rodziny zniżka -5% na wszystkie produkty. Wymagana rejestracja i wysłanie skanu karty na adres mailowy. Zamawiaj produkty do pielęgnacji swojego ogrodu, rośliny, nasiona, narzędzia w obniżonej cenie. Sprawdź na czym jeszcze możesz zaoszczędzić!
kupon ważny do 31.12.2029

Pierwszy połóż łapę na najnowszych promocjach!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Błąd. Proszę spróbuj ponownie.

Przeczytałem i akceptuje politykę prywatności