Rajapack

Kod rabatowy na wypełniacz -10%
Super okazja! Rabat na ozdobny wypełniacz do paczek Sizzlepak. Stosowany do wypełniania pustych miejsc w kartonach wysyłkowych i do stabilizacji produktów umieszczonych wewnątrz. Wysyłaj bezpiecznie!
kupon ważny do 28.02.2023
Kod rabatowy na wypełniacze -8%
Wyjątkowa okazja! Rabat na wypełniacze do paczek. Zabezpiecz swoją przesyłkę i oszczędzaj przy okazji. Po co masz przepłacać?
kupon ważny do 28.02.2023
Kod rabatowy na kartony -7%
Limitowana oferta! Rabat na wszystkie kartony! Wysyłaj bezpiecznie swoje paczki do każdego miejsca świata i płać za nie mniej. Wykorzystuj okazje!
kupon ważny do 28.02.2023
Kod rabatowy na torebki -6%
Rabat na torebki! Uniwersalne opakowania, które ze względu na swoje kształt i wytrzymałość sprawdzą się w wielu okolicznościach. Sprawdź całą ofertę promocyjną!
kupon ważny do 28.02.2023
Kod rabatowy -10%
Promocja na wszystkie produkty przy pierwszym zamówieniu. Najniższe ceny opakowań do wysyłania przesyłek. Kartony, folie, torby, taśmy w nowych, niższych cenach. Wysyłaj swoje paczki bezpiecznie i tanio!
kupon ważny do 01.04.2023
Folia bąbelkowa z recyklingu -25%
Folia bąbelkowa w 50% z recyklingu -25% już od 1 rolki. Dbaj o środowisko i przy okazji oszczędzaj pieniądze. Wejdź na stronę i sam zobacz ile zaoszczędzisz na promocji.
kupon ważny do odwołania

Pierwszy połóż łapę na najnowszych promocjach!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Błąd. Proszę spróbuj ponownie.

Przeczytałem i akceptuje politykę prywatności