Kursy Zdalne

Kod rabatowy -20%

Rabat dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Kursy internetowe z certyfikatem zwiększą Twoją atrakcyjność zawodową i podniosą Twoją konkurencyjność na rynku pracy!
kupon ważny do 31.12.2023

Kod rabatowy -25 zł

Rabat na wszystkie szkolenia przy wydanym minimum 50 zł! Zdobądź zaświadczenie honorowane przez instytucje państwowe i pracodawców zarówno w kraju, jak i za granicą. Kursy internetowe z certyfikatem zwiększą Twoją atrakcyjność zawodową i podniosą Twoją...
kupon ważny do 31.12.2023

Kod rabatowy na kurs -10%

Rabat na kursy online! Indywidualne podejście do kursantów, bezterminowy dostęp do szkolenia PDF, egzamin w formie online i wiele innych korzyści. Sprawdź co jeszcze możesz zyskać!
kupon ważny do 31.12.2023

Poradnik dla kobiety niezależnej!

Poradnik “Uwolnij kobiecy potencjał” to pozycja obowiązkowa dla każdej Kobiety. Jeśli czujesz, że straciłaś radość, ciężko jest Ci wstać z łóżka i żyć pełnią. Możesz sobie pomóc! Zaufaj wskazówkom, które zdradził nam psycholog. Zebrali...
kupon ważny do 31.12.2023

Kod rabatowy na kurs -10%

Rabat na kursy edukacyjne! Zdobądź zaświadczenie honorowane przez instytucje państwowe i pracodawców zarówno w kraju, jak i za granicą. Zwiększ swoją atrakcyjność zawodową!
kupon ważny do 28.12.2023

Pierwszy połóż łapę na najnowszych promocjach!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Błąd. Proszę spróbuj ponownie.

Przeczytałem i akceptuje politykę prywatności