Hairstore.pl

Peeling za darmo!
Wyjątkowa szansa! Peeling enzymatyczny Clochee 2x6ml przy zakupie za min. 89 zł produktów marki Clochee z dowolnej kategorii. Łap okazje!
kupon ważny do 04.10.2022
Zniżka -10% markę Sendo
Skorzystaj z wielkiej okazji! Z kodem rabatowym kupisz teraz wszystkie kosmetyki do pielęgnacji włosów Sendo 10% taniej! Odwiedź witrynę i sprawdź jak wiele możesz zaoszczędzić!
kupon ważny do 30.09.2022
Duże kosmetyki do -50%
Wystarczą na dłużej, są bardziej ekonomiczne - tak, mowa o dużych pojemnościach kosmetyków! A teraz w naszym sklepie dodatkowe rabaty na kosmetyki do włosów w dużych opakowaniach! Inoar, Schwarzkopf, Inebrya i wiele innych marek w promocji. Odwiedź stronę...
kupon ważny do 02.10.2022
Zniżka -5% na Wella SP
Zadbaj o włosy profesjonalnie i przywróć im dobrą kondycję po lecie. W tym zadaniu z pewnością pomogą kuracje do włosów Wella system Professional. Teraz z dodatkowym rabatem 5%! Odwiedź stronę sklepu nie przepłacaj za te same produkty!
kupon ważny do 02.10.2022
Szczotki Michel Mercier -7%
Szukasz idealnej szczotki do czesania włosów? Wybierz szczotkę do włosów Michel Mercier - do normalnych, grubych albo cienkich kosmyków. A teraz w Hairstore kupisz ją z dodatkowym kodem rabatowym na 7%. Wejdź na naszą stronę i kupuj taniej!
kupon ważny do 02.10.2022
Maszynki do włosów -40%
Maszynka, golarka czy trymer? Nieważne, bo teraz wszystkie te sprzęty do strzyżenia włosów kupisz w Hairstore taniej nawet o 40%. Odwiedź stronę i nie przepłacaj więcej za swoje zakupy!
kupon ważny do 02.10.2022

Pierwszy połóż łapę na najnowszych promocjach!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Błąd. Proszę spróbuj ponownie.

Przeczytałem i akceptuje politykę prywatności