Dorjan

Zniżka na kurtkę skórzaną -16%

Wygodna, świetnie nadająca się na okresy od jesieni do wiosny kurtka, z lekkim ociepleniem, to prawdziwy HIT. Bardzo dobrze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Optymalnie ocieplona na nasz klimat, nie za długa do samochodu, praktyczna i komfortowa w noszeniu.
kupon ważny do 31.08.2023

Zniżka na kurtkę skórzaną męską -18%

Kurtka skórzana męska NIK453k to jedna z popularniejszych kurtek męskich w naszym sklepie. Optymalnie ocieplona na okresy przejściowe, od jesieni do wiosny, w lekko sportowym charakterze, z ciekawymi dodatkami w postaci szkarłatnych lamówek. Bardzo praktyczny...
kupon ważny do 31.08.2023

Zniżka na pilotkę męską -17%

Model PLT950 to nasza najpopularniejsza pilotka męska. To klasyczny model z dużą ilością kieszeni, kołnierzem z podszytym futerkiem i podszyciem z pikówki. Pilotki świetnie sprawdzają się jako kurtki przejściowe w okresach wiosny i jesieni.
kupon ważny do 31.08.2023

Zniżka na pilotkę męską -10%

Pilotka męska TMK124 to cieplejsza wersja klasycznej pilotki, przeznaczona na nieco chłodniejsze okresy przejściowe i zimę. Nowoczesny krój i ocieplenie gwarantujące komfort termiczny sprawia, że to doskonała kurtka na chłodniejszą połowę roku.
kupon ważny do 31.08.2023

Zniżka na skórzaną katanę męską -10%

Katana męska oparta o klasyczny projekt katany jeansowej. To cały czas utrzymująca się w modzie kurtka, z przeznaczeniem na okres wiosna - lato. Świetnie sprawdza się także jesienią!
kupon ważny do 31.08.2023

Zniżka na płaszcz skórzany damski -10%

Model WIA450 to dwurzędowy płaszcz skórzany damski, z klasycznym wykładanym kołnierzem. Nowoczesna forma z tradycyjnymi elementami jest uniwersalna stylistycznie i świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu.
kupon ważny do 31.08.2023

Zniżka na parkę skórzaną damską -20%

Parka skórzana damska ADLA102 w lekko oversizowym stylu, to doskonała kurtka na sezon jesień - zima. Odpowiednie ocieplenie i duży odpinany kołnierz z szarego lisa naturalnego, świetnie chronią od zimnego wiatru i niskiej temperatury.
kupon ważny do 31.08.2023

Zniżka na skórzaną kurtkę damską -13%

Lekka kurtka skórzana damska LEN450_1 z nietypowym, szalowym kołnierzem z dwoma fakturami skóry, to idealny model na sezon wiosna - lato. Asymetryczne zapięcie na zamek i najwyższej jakości skóra naturalna zawsze są w modzie!
kupon ważny do 31.08.2023

Zniżka na skórzany płaszcz damski -26%

Płaszcz skórzany damski ESTZ450, to elegancki płaszcz z asymetrycznym zapięciem na zamek i nietypowym, szalowym kołnierzem. Wyjątkowym elementem są dwie faktury skóry widoczne na dwóch stronach kołnierza. Teraz kupisz go w niższej cenie!
kupon ważny do 31.08.2023

Pierwszy połóż łapę na najnowszych promocjach!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Błąd. Proszę spróbuj ponownie.

Przeczytałem i akceptuje politykę prywatności