autor: Paweł Prus

Wychowanie dzieci wymaga od rodziców sporo energii i pieniędzy. Doradcy kredytowi wyliczając zdolność kredytową za każde posiadane dziecko odejmują od 100 do 200 tysięcy zł w zależności od banku. Ogromne koszty pochłania zakup ubrania, obuwia i zabawek. Pomimo wielu przywilejów dla rodziców w postaci darmowych podręczników czy dojazdów do szkoły nadal edukacja zajmuje znaczącą pozycję w domowym budżecie. Są to najczęściej koszty związane z dodatkowymi zajęciami, takimi jak nauka języków obcych, gra na instrumencie czy inne lekcje związane z zainteresowaniami dziecka.

Łatwiej z kodami rabatowymi

Rodzice miesięcznie wydają sporo pieniędzy także na żywność. Dlatego szukają oszczędności gdzie się tylko da. Wielu rodziców zanim pójdzie do sklepu sprawdza promocje, kody rabatowe i wyprzedaże w różnych sklepach. Ostatecznie wybiera taki, w którym korzyści z zakupów będą największe. Robiąc regularnie zakupy w skali roku wychodzą bardzo duże kwoty. Dlatego ważne jest korzystanie ze zniżek przez cały rok. Zaoszczędzone środki można przeznaczyć na wakacje, które również przy trójce dzieci pochłaniają fortunę. Na specjalnych stronach internetowych można znaleźć kody rabatowe na odzież, zabawki czy różne akcesoria dziecięce.  

Dzieci szybko rosną i stale potrzebują nowych ubrań, butów czy zabawek dostosowanych do wieku. W jednym roku kupione spodnie na drugi rok mogą już być za krótkie. Wymiany często wymaga cała odzież dziecięca. Trzeba kupić nowe kurtki, bluzki, sukienki, spódnice, swetry czy buty. Zabawki dla najmłodszych z czasem są już nieużyteczne. Dzieci w trakcie rozwoju potrzebują różnych bodźców dostosowanych do wieku. Zabawki znanych marek są bardzo drogie, dlatego dobrze kupować je na wyprzedażach lub z kodami rabatowymi. Trudno oszczędzać bowiem na zabawkach, szczególnie dla niemowląt.

Specjalne wyprzedaże, kody rabatowe i promocje

Powinny mieć one odpowiednie atesty i być dostosowane do wieku dziecka. Koszty związane z utrzymaniem rodziny z dziećmi z roku na rok są wyższe. Studia pochłaniają kolejne duże środki finansowe. Na tym etapie nie ma już też żadnej pomocy państwa dla rodzin z dziećmi. Wysokie koszty utrzymania studenta, często w innym mieście sprawiają, że zniżki i kody rabatowe stają się coraz bardziej popularne.  Niektórzy rezygnują z zakupu ubrań i obuwia w cenach regularnych. Czekają na Black Week, Black Friday, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka lub inne święta i okazje aby złapać ciekawa promocję. W ten sposób sporo oszczędzają.

Pierwszy połóż łapę na najnowszych promocjach!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Błąd. Proszę spróbuj ponownie.

Przeczytałem i akceptuje politykę prywatności