autor: webe

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Rozpoczynamy naszą najnowszą akcję “Regeneracja” już od 1 września 2023 roku, trwającą przez cały miesiąc. To idealna okazja, aby zadbać o swoją skórę po letnich wakacjach! 🌞

🙌 #AkcjaRegeneracja START 🙌

A wraz z nią -35% rabatu z kodem: REGENERACJA na bielenda.com! Rabat obowiązuje na nasze najlepsze bestsellery z ceramidami, pre- i probiotykami  wzmacniającymi microbiome oraz innymi składnikami, które zachwyciły już tysiące osób. To prawdziwe perełki, które zdobyły serca naszych klientów! ✨

Czy Twój koszyk jest już gotowy? 🛒 Nie zwlekaj z zakupami, promocja potrwa przez cały wrzesień, do końca miesiąca (30.09.2023).

To doskonała okazja, aby odżywić i nawilżyć Twoją skórę po letnich przygodach. Daj znać swoim Obserwującym o tej wyjątkowej promocji, pomóż im odkryć tajniki pielęgnacji, niech zadbają o skórę twarzy i ciała w najlepszy możliwy sposób!

PS: W zakładce banery znajdziesz dedykowane grafiki, które możesz pobrać i wykorzystać, aby podzielić się tą informacją z Twoimi fanami!

🔗 Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://bielenda.com/promocje/akcja-regeneracja

Razem możemy uczynić wrzesień miesiącem pełnym piękna i blasku skóry! 💖💫


Pierwszy połóż łapę na najnowszych promocjach!

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera

Błąd. Proszę spróbuj ponownie.

Przeczytałem i akceptuje politykę prywatności